Data wpisu: 03.11.2023
Zdjęcie do wpisu Dzień Walki z Głodem 2023

GALERIA ZDJĘĆ

30 października oraz 3 listopada 2023 roku w ZS w Brniu został zorganizowany Dzień Walki z Głodem.

30 października br. zorganizowano poczęstunek dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli w formie wypieków własnej produkcji oraz owoców sezonowych, które przygotowała i przyniosła młodzież szkoły. Również we współpracy z Samorządem Uczniowskim oraz prowadzonym przez niego szkolnym sklepikiem pod opieką pana Krzysztofa Kozaczki, zostały zakupione dla uczniów szkoły zapiekanki, które następnie uczennice klasy IV TAK: Patrycja Chmielewska oraz Kamila Pietruszka wraz z uczennicą klasy I TR Wanessą Łabuz zapiekały i rozdawały uczniom.

Z kolei dnia 3 listopada 2023 roku Dzień Walki z Głodem został zorganizowany dla uczniów klasy I i III Szkoły Branżowej pierwszego stopnia. Przepyszne
i urokliwe deserki dla uczniów przygotowała Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Mariola Guła. Ciastka dla uczniów z kolei upiekł uczeń I SzB Tomasz Błachaniec, zaś owoce przyniosła uczennica tejże klasy Izabela Niemiec.

Serdeczne podziękowania składamy uczniom oraz rodzicom za przygotowanie wypieków. Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy przygotować ten dzień.

Akcja jest sztandarową imprezą szkoły, zorganizowaną po raz siedemnasty, mającą na celu integrację całej szkolnej społeczności oraz wpisującą się w działania szkolnego programu profilaktyczno – wychowawczego, przeznaczonego do realizacji w roku szkolnym 2023/2024.