Data wpisu: 20.09.2023
Zdjęcie do wpisu Finał 30 edycji „Akcji Sprzątania Świata”

GALERIA ZDJĘĆ

W dniach 15-17 września w całej Polsce odbywał się finał 30 edycji „ Akcji Sprzątania Świata”, której celem  jest promowanie nieśmiecenie środowiska, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się negatywny wpływ nas wszystkich na środowisko. Tegoroczna edycja odbyła się pod  hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Dlatego  w piątek  15.09.23 r.  uczniowie trzech III TAK, III SZ. B. oraz II TB/TAK  wspólnie z nauczycielami  spotkali się przed budynkiem szkoły by posprzątać otoczenie szkoły, teren parku oraz pobocza dróg w Brniu i Podborzu prowadzących do szkoły. Mamy nadzieję, że coroczny udział naszej młodzieży w tej akcji przyczynia się do zwiększenia  świadomości edukacji ekologicznej oraz wyrobienia nawyków, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.