W Dzień Dziecka, młodzież wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Panem Jarosławem Boryczką, udała się z wizytą do Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie. Życząc wszystkim dzieciom zdrowia i spełnienia marzeń rozpoczęto wspólną zabawę. Uczniowie technikum budowlanego Wojtek Minor i Lucjan Pasternak wspierani przez koleżanki z technikum agrobiznesu i architektury krajobrazu  w czasie koncertu muzycznego zagrali znane przeboje. Wszyscy świetnie się bawili. Wychowankowie placówki w Kupieninie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Dyrektor ośrodka w Kupieninie, Pani Barbara Berger przyjęła gości z nieukrywanym entuzjazmem i jak zwykle zadbała o dobrą atmosferę w czasie imprezy, przygotowując wspólnie z pracownikami poczęstunek dla gości oraz zabawy integrujące uczniów z ZSP w Brniu  z podopiecznymi ośrodka. Już wstępnie umówiono się na kolejne spotkanie, tym razem na terenie kompleksu dworsko parkowego w Brniu.

 

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top