W piątek 27 kwietnia uczniowie klas trzecich (TB, TIŚ ,TA ) w imieniu społeczności szkolnej pożegnali absolwentów. Prowadzący Wioleta Skowron, Mateusz Moździerz po przywitaniu wszystkich zgromadzonych poprosili reprezentantów klas czwartych (K.Skrzyniarz, M.Klimczak i G.Zycha) o uroczyste przekazanie sztandaru szkoły reprezentantom klas trzecich (Darii Majce, Agacie Łabuz i Dominikowi Wałaszkowi) . Następnie dyrektor Jarosław Boryczka wygłosił okolicznościowe przemówienie, po czym wraz  z Panią Anną Gawłowicz (przewodnicząca rady rodziców) wręczył listy gratulacyjne dla rodziców Pauliny Zasadzkiej, Dariusza Gizy, Łukasza Żurawskiego. Potem wraz z wychowawcami klas, P. Beatą Kuchta i P. Marcinem Kapuściakiem, wręczył nagrody książkowe dla wyróżniających się absolwentów. Część artystyczna w wykonaniu Dariusza Borka, Grzegorza Kuska, Darii Majki, Agnieszki Dudek, Jacka Wójtowicza przebiegała pod hasłem ,,Nie poddaj się, bierz życie, jakim jest i pomyśl, że na  drugie nie masz szans". Teksty przeplatane były piosenkami wykonywanymi przez Magdę Węgiel. Pod koniec uroczystości Magda zaśpiewała piosenkę ,,Ale to już było" ilustrowana pokazem slajdów przedstawiających uczniów klas czwartych w różnych etapach życia szkolnego. Młodsi uczniowie sprawili miłą niespodziankę bohaterom uroczystości, wręczając im pamiątkowe zdjęcia klasowe. A już na sam koniec, były szkolny zespół muzyczny, składający się z absolwentów (Arkadiusza Babca  i Damiana Macha), po raz ostatni zagrał i zaśpiewał trzy wybrane przez siebie utwory. Potem absolwenci rozeszli się do klas na ostanie w murach szkoły spotkanie z wychowawcami, a pozostali uczniowie wrócili na zajęcia lekcyjne. Uroczystość przygotowała Barbara Grzebieniowska przy współpracy  Iwony  Świerczek , Pawła Biesia i Bogdana Kowala.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top