Od środy, 18 kwietnia rozpoczęło się głosowanie w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku, organizowanym przez Grupę Wydawniczą Polskapresse oraz należący do niej portal internetowy Wiadomości24.pl

W kategorii JUNIOR MEDIA startuje również Zespół Redakcyjny "BREŃ BEZ CENZURY - jedynej niezależnej i rzetelnej gazetki uczniowskiej w Polsce."

Do konkursu został zgłoszony II i jak dotąd najbardziej kontrowersyjny numer "Gazetki BREŃ BEZ CENZURY" - laureat konkursu "Junior w druku WRZESIEŃ 2011." Bezpośredni link do materiału konkursowego dostępny tutaj.

Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku w kategorii JUNIOR MEDIA zostanie wyłoniony w drodze głosowania SMS. Oprócz prestiżowego tytułu, zwycięska redakcja otrzyma także cenną nagrodę rzeczową o wartości 1500 zł.

Aby oddać swój głos na Redakcję BREŃ BEZ CENZURY należy wysłać wiadomość SMS pod numer 7155 o treści DOROKU.648 - koszt 1 zł + VAT

Dla jednej z osób, które oddadzą głos w konkursie SMS, przewidziana jest również atrakcyjna nagroda - bon na zagraniczną wycieczkę o wartości 3000 zł oraz nagroda pieniężna. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Głosowanie na materiały kandydatów potrwa do 18 maja.

Z góry dziękujemy za każdy SMS

Redakcja BREŃ BEZ CENZURY

 

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top