18 kwietnia klasa III TIŚ/TA  uczestniczyła w spotkaniu z panem Pawłem Piszczkiem, właścicielem tarnowskiej firmy public relations APR. Socjolog z wykształcenia, wieloletni dziennikarz Gazety Krakowskiej opowiedział o swojej drodze zawodowej i blaskach i cieniach zawodu dziennikarza. Zwrócił również uwagę na znaczenie mediów w życiu małych społeczności  i z  uznaniem odniósł się do inicjatywy gazetki szkolnej. Przyjrzał się kilku numerom uczniowskiego  pisma, dzieląc się spostrzeżeniami i udzielając wskazówek związanych z szatą graficzną oraz zasadami tworzenia  artykułów prasowych.  Redaktorzy gazetki „Breń bez cenzury” otrzymali również kilka pijarowskich porad związanych z udziałem w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top