Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu wzięła udział w XXII Biegu Sokoła – zawodach sportowych zorganizowanych przez Dąbrowski Dom Kultury. Event odbył się 8 października 2013 nad zalewem w Narożnikach. W klasyfikacji ogólnej reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zajęła 3 miejsce, natomiast indywidualnie Paweł Czajkowski, uczeń klasy II technikum budowlanego zdobył I miejsce, a Grzegorz Chmura, uczeń klasy III technikum budowlanego dobiegł na metę trzeci. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Dymon Dawid, Lejkowski Daniel, Szlosek Mateusz, Bania Damian, Czajkowski Paweł, Garbarz Maksymilian, Irla Grzegorz.

 

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top