Każdy rodzaj ruchu sprzyja zdrowiu, a udział w zawodach i rywalizacji ma wpływ na kształtowanie charakteru oraz  uczy współdziałania w zespole i wyrabia nawyk dbania o własne zdrowie. Doskonale wiedzą o tym nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole dlatego mgr Mirosław Panek i mgr Jarosław Będkowski zorganizowali Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Mecze rozgrywane systemem „każdy z każdym” odbyły się we wtorek 24 września 2013, na przyszkolnym boisku wielofunkcyjnym. Ośmioosobowe zespoły  z klas I, II, III i IV rywalizowały o Puchar Nauczycieli Wychowania Fizycznego i…. oczywiście o sławę na szkolnych korytarzach. Sukces odnieśli czwartoklasiści. Gratulujemy!!!

Natomiast, w dniu 30 września uczniowie reprezentowali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w Powiatowej Licealiadzie Jesiennych Sztafetowych  Biegów Przełajowych zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Szkolna reprezentacja dziewcząt i chłopców zajęła odpowiednio IV i III lokatę. A pałeczkę przekazywali sobie: K. Kilijan, A. Kochanek, I. Lis, M. Chrabąszcz, A. Sieroń, M. Sobieraj, A. Dziarmaga, K. Kogut, K. Motyka, M. Łabuz, A. Frąc, D. Lejkowski, M. Szlosek, D. Dymon,  D. Curyło, P. Czajkowski, D. Bania, A. Sajdera, G. Chmura, G. Zieliński, M. Garbarz. Zawody odbyły się na terenie parku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjanych w Szczucinie.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top