Oferujemy Ci e – pomoc w radzeniu sobie z nagłymi wydarzeniami, życiowymi trudnościami w takich obszarach jak relacje interpersonalne, rodzinne, koleżeńskie, niska samoocena, nieśmiałość, problemy wychowawcze, wspomaganie rozwoju dzieci,przemoc fizyczna i psychiczna: w rodzinie, szkole, pracy,
w Internecie, żałoba, strata bliskiej osoby, poczucie osamotnienia, zakochanie się, miłość bez wzajemności, zaburzenia odżywiania, zaburzenia nastroju, emocjonalne, zaburzenia lękowe, fobie, depresje, nerwice, uzależnienie lub współuzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu i innych, dorosłe dzieci alkoholików,problemy egzystencjalne, nie radzenie sobie ze stresem, agresją,bezrobocie w rodzinie.

Działamy w sposób odpowiedzialny (zapoznaj się z zasadami Regulaminu korzystania z poradnictwa internetowego on – line) by na bazie zdobytej wiedzy oraz doświadczeń wspierać Cię w kryzysie, w codziennych trudnościach.

 

Szanujemy Twoją osobę i tego samego oczekujemy z Twojej strony. Postaraj się unikać wulgarnych wypowiedzi, obrażania i innych form ataku. Pytania obraźliwe, niepoważne, zawierające wulgarne treści nie będą brane pod uwagę.

Wierzymy, że każdy posiada w sobie siłę do przezwyciężania kryzysów, czasem tylko potrzebuje wsparcia drugiej osoby i to właśnie możesz od nas otrzymać.

Poradnictwo Internetowe on – line jest więc dla Ciebie w chwilach kiedy:

- stało się coś nagłego, co utrudniło Ci życie
- przeżywasz kryzys
- potrzebujesz wsparcia
- szukasz własnej drogi
- widzisz w swoim życiu problem i nie wiesz jak go rozwiązać
- chcesz poczuć się bezpiecznie
- potrzebujesz porady, wskazówki
- chcesz pozostać anonimowy.

Aby skorzystać z poradnictwa przez Internet:

  1. Zapoznaj się z regulaminem Poradnictwa Internetowego oraz zaakceptuj go.
  2. Wpisz swoje imię / nick
  3. Napisz pytanie.
  4. Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail (porady udzielane są w większości przypadków na bieżąco, maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź wynosi 3 dni).

  Link do strony

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top