W uroczystej inauguracji roku szkolnego 2013/2014 udział wzięli uczniowie wszystkich klas z wychowawcami, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, dyrekcja, nauczyciele oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego - pani Barbara Pobiegło.

Nowy rok szkolny oficjalnie rozpoczął Dyrektor Szkoły - mgr Jarosław Boryczka życząc zarówno uczniom jak i nauczycielom owocnej pracy i sukcesów.

Powitano nauczycieli, którzy rozpoczną pracę w naszej szkole (Izabela Dworak, Sabina Orłowska-Grzech, Dorota Wielgus) oraz uczniów klas pierwszych Technikum Budowlanego, Technikum Architektury Krajobrazu oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Pani Barbara Pobiegło reprezentując Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej złożyła uczniom, nauczycielom i dyrekcji życzenia oraz odczytała list okolicznościowy rozpoczynając go pięknymi słowami Adama Mickiewicza: "Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami".

Uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole złożyli przysięgę. Ślubowali m.in." uczciwie wypełniać obowiązki uczniowskie (...) oraz umacniać w sobie silną wolę, koleżeńskość, odwagę i prawdomówność".

Po dwóch miesiącach wakacji na szkolnych korytarzach znowu jest głośno i tłoczno. Koniec lenistwa...

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top