Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu mieli okazję uczęszczać do Niemieckich szkół w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.   Katarzyna Rozkuszka z klasy IV technikum budowlanego i Wojciech Ryczek z klasy II technikum architektury krajobrazu spędzili kilka wrześniowych dni w Turyngii w Niemczech.

W tym czasie wzięli udział w wizycie studyjnej podczas której zwiedzali miejsca związane z zawodami, których się uczą. Uczęszczali też na zajęcia do niemieckich szkół (Ernst Benary Schule oraz Walter Gropjus Schule), gdzie poznawali tajniki niemieckiego systemu szkolnictwa.

Uczniowie bardzo miło wspominają wyjazd i zapewniają, że będą wykorzystywać widzę zdobytą podczas tej wizyty. Opiekun uczniów, mgr inż. Paweł Bieś życzyłby sobie aby polskie szkolnictwo zawodowe mogło być realizowane w takich warunkach, jakie miał okazję zaobserwować w Niemczech.

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top