5 listopada 2015 roku Szkolne Koło PCK zorganizowało akcję honorowego oddawania krwi. W tym dniu krew oddało 20 osób, w tym 15 uczniów pełnoletnich szkoły. "Oddając krew – darujesz życie" – to hasło towarzyszy działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża od ponad 56 lat – od czasu

, gdy PCK zajął się organizacją i propagowaniem honorowego krwiodawstwa oraz uświadamianiem znaczenia krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.
Ponieważ z roku na rok chętnych do oddawania krwi jest coraz mniej, warto wymienić tym razem osoby, których krew będzie dla kogoś szansą i bezcennym darem życia, a byli to: Justyna Tarka (III TAK), Marcin Klimek (IV TB), Konrad Farat (IV TB), Paweł Czupryna (IV TB), Dominik Garncarz (IV TB), Kamil Taraska (III TB), Damian Łabuz (III TB), Andrzej Skrzek (IV TB), Tomasz Taraska (IV TB), Jakub Młodziński (IV TB), Kamil Bulwa (IV TB), Wojciech Węgiel (III TB), Anna Kochanek (IV TA), Mateusz Klucz (III TB), Paulina Gwóźdź (IV TA).
Wśród oddających krew ze szkoły znalazła się również pani Agata Adamczyk z sekretariatu szkoły, ale także strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Oleśnie: pan Paweł Lekarczyk, pan Jerzy Ciepiela, pan Zbigniew Ryczek oraz pan Ryszard Pikul. Wszystkim krwiodawcom ze szkoły oraz spoza szkoły serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy także do pań pielęgniarek z Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie.

Oddawanie krwi przez młodzież pełnoletnią wpisuje się w działania podejmowane na rzecz promowania wśród uczniów szkoły wolontariatu w Zintegrowanej Polityce Bezpieczeństwa.

 

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top