Dnia 10 października 2016 roku odbyło się szkolenie dla nauczycieli szkoły z zakresu przypomnienia procedur postępowania w sytuacjach zagrożenia dzieci i młodzieży demoralizacją w szkole (do podejmowania działań interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych w szkole).

Szkolenie to przeprowadziła Pani mł. asp. Agata Bulwa z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Na szkoleniu zobligowano wychowawców poszczególnych klas do zapoznania uczniów z zaprezentowanymi procedurami. Szkolenie to wpisuje się profilaktykę bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia w ramach Planu Podejmowanych Działań w zakresie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa 2016/2017.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top