W ZSP w Brniu zakończyły się warsztaty plastyczne, podczas których ozdobiono w technice decoupage drewniane tabliczki (w kształcie serca) do powieszenia na drzwi. Ozdobione przez uczestniczki zajęć przedmioty stały się ich własnością. W warsztatach wykorzystano technikę transferu

przy pomocy preparatu pozwalającego przenosić wydruki laserowe na płaskie powierzchnie. W tym przypadku transfer przydatny był w przeniesieniu napisu na tabliczkę.
Zajęcia prowadziła pedagog szkolny, pasjonatka tej techniki, mgr Joanna Janus.
W zajęciach wzięły udział uczennice klasy IV TAK: Edyta Kwapień, Magdalena Kozaczka oraz Sandra Skóra z klasy I TAK.
W latach ubiegłych podczas warsztatów z rękodzieła uczestnicy ozdabiali drewniane ozdoby świąteczne (anioły, jajka wielkanocne), zegary ścienne oraz szkatułki.
Zajęcia warsztatowe z rękodzieła są propozycją w profilaktyce zachowań ryzykownych stanowiąc alternatywę do wykorzystania w sposób twórczy czasu wolnego. Wpisują się więc w promowanie bezpiecznych zachowań w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w szkole.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top