29 maja 2017 roku odbyła się coroczna inicjatywa pn. Dzień Bez Przemocy promująca ideę „fair – play" wśród uczniów klas I. Tego dnia uczniowie w poszczególnych grupach zmagali się z zadaniami konkursowymi, m. in. wypowiedzeniem łamańców językowych z pełną buzią pianek, zjedzeniem ciastka bez użycia rąk, wymyśleniu zabawnego komentarza

do memu (odnoszącego się do problematyki palenia tytoniu czy zapoznania się z historią miejscowości Breń)
i odpowiadaniu na pytania do tekstu. Uzupełnieniem tychże zadań były rozgrywki sportowe w tenisa ziemnego, które odbyły się 1 czerwca br.
Zwycięzcami rywalizacji ( z sumą 52 punktów) została grupa w składzie: Kacper Ciećko, Mikołaj Ciećko, Kamil Kopeć, Szymon Kiwior, Eryk Grabka. Na II miejscu znalazła się drużyna z klasy I TAK (32 punkty): Paulina Dymon, Wiktoria Wajda, Klaudia Patryjak, Klaudia Wytrwał, Monika Struziak, Dominik Rusek. III miejsce uzyskały ex aequo drużyny (26 punktów): Joanna Janiszewska, Justyna Kogut, Patrycja Pikul, Patrycja Ziemian, Anna Mastalerz, Sandra Skóra oraz Damian Pyzik, Filip Pater, Paweł Wąż, Adrian Sojka, Kamil Dynak, Bartosz Rodak. Na IV miejscu (uzyskując 15 pkt.) znaleźli się: Hubert Motyka, Bartłomiej Bury, Łukasz Rój, Bartek Kośmider, Jakub Mróz. Z kolei V miejsce (13 pkt.) uzyskali: Jakub Ciećko, Janusz Gadziała, Adrian Dymon, Sławomir Siwicki, Daniel Kądzielowa, Przemysław Bartoń.
Inicjatywa ta wpisuje się w działania realizowane w ramach Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top