5 września 2017 roku przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji z Dąbrowy Tarnowskiej st. sierż. Adrian Wiatr oraz st. sierż. Paweł Masłoń przeprowadzili pogadankę nt. bezpieczeństwa w drodze do szkoły.


W spotkaniu wzięli udział uczniowie ZSP w Brniu i nauczyciele. Pogadanka miała charakter edukacyjno – profilaktyczny, ponieważ prelegenci zwrócili przede wszystkim uwagę na dbałość i odpowiedzialność w przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, zarówno jako kierowca, rowerzysta czy pieszy poprzez m. in. zatroszczenie się by być widocznym na drodze, dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, a także by nie przekraczać dozwolonej prędkości. Oprócz tego uczniowie mogli zadawać pytania prowadzącym dotyczące tejże tematyki.
Spotkanie to wpisuje się w działanie promujące bezpieczeństwo w ramach zadań szkoły jako Lidera Projektu Promującego Bezpieczeństwo.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top