W ramach podejmowania działań związanych z realizacją Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa na rok szkolny 2017/2018, dnia 4 października 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyło się spotkanie zarówno współpracujących od wielu lat ze szkołą partnerów ww. projektu

, jak i nowych partnerów. Celem spotkania było przede wszystkim podsumowanie dotychczasowej współpracy, jak i wyrażenie przez partnerów chęci dalszego współdziałania we wspomaganiu placówki w realizacji działań na rzecz promocji bezpieczeństwa.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu szczyci się Certyfikatem Lidera Projektu Szkoły Promującej Bezpieczeństwo od dnia 1 marca br.
Na spotkaniu obecne były następujące instytucje oraz ich przedstawiciele:

 • Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego pan mgr Marek Kopia
 •  Naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej pani mgr Mariola Smolorz
 • Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej pan nadkomisarz Mirosław Strach
 •  Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej pan kom. Jarosław Kmieć
 •  Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej pani mgr Bogusława Molak
 •  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pani mgr Agnieszka Anioł – Głuszek
 •  Wójt Gminy Olesno pan mgr Witold Morawiec
 • Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej pani mgr Anna Klimowska
 •  Pan asp. szt. w st. spoczynku Stanisław Koćwin – specjalista ds. profilaktyki ryzykownych zachowań młodzieży
 •  Pani mgr Agnieszka Król – mediator, ekonomista
 •  Przewodnicząca Rady Rodziców ZSP w Brniu pani Celina Rodak
 •  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSP w Brniu: Eryk Grabka, Damian Pyzik

Spotkaniu przewodniczył Dyrektor ZSP w Brniu pan mgr Jarosław Boryczka oraz koordynatorzy Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w szkole: mgr Joanna Janus – pedagog szkolny oraz mgr inż. Agata Dziedzic – Stolińska – nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum budowlanym.
Zaproszeni goście przedstawili własne propozycje wsparcia szkoły w realizacji zadań wynikających z projektu.
Dyrektor szkoły i koordynatorzy projektu składają serdeczne podziękowania partnerom za dotychczasową współpracę i za podejmowanie nowych działań na rzecz promocji Zespołu Szkół Pondgimnazjalnych w Brniu wśród społeczności szkolnej i lokalnej.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top