17 października odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. W uroczystości oprócz uczniów i grona pedagogicznego wzięli również udział: przedstawicielki Rady Rodziców, panie Małgorzata Małek i Teresa Kiljan oraz reprezentujący Starostwo Powiatowe, wicestarosta, pan Marek Kopia.

Dyrektor, Jarosław Boryczka przywitał zgromadzonych oraz złożył życzenia nauczycielom i pracownikom administracji, dziękując jednocześnie za pracę i wysiłek włożone w sprawne funkcjonowanie szkoły. Następnie głos zabrał pan wicestarosta, który podzielił się refleksją o miejscu, jakie zajmują w pamięci wychowanków i społeczeństwa nauczyciele oraz przekazał na ręce dyrektora adres okolicznościowy. Pan Marek Kopia wręczył również Nagrodę Starosty, którą w tym roku otrzymał mgr Krzysztof Kozaczka. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele: Paweł Bieś, Barbara Grzebieniowska oraz Iwona Świerczek. Uczniowie podarowali pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane piękne kartki z życzeniami oraz zaprezentowali program artystyczny, w którym w żartobliwej formie przedstawili blaski i cienie nauczycielskiego zawodu.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top