Po raz 10 Szkolne koło PCK zorganizowało Dzień Walki z Głodem, akcję mającą na celu zwrócić uwagę na problem niedożywienia na świecie. Jak co roku uczniowie oraz nauczyciele szkoły aktywnie zaangażowali się w przygotowanie dla całej szkolnej społeczności kanapek z przyniesionych przez siebie produktów.

W tym roku nie zabrakło różnorodnych produktów warzywnych, co miało zwrócić uwagę młodzieży na przygotowanie kanapek pełnowartościowych, bogatych w witaminy.
Akcja cieszy się dużym entuzjazmem od lat tak zarówno wśród uczniów jak i wśród nauczycieli.
Żaden produkt się nie marnuje; to, co zostaje z przyniesionych produktów uczniowie mogą zabrać ze sobą, zaś pozostałości z warzyw wykorzystywane są jako odpad organiczny.
Opiekun Szkolnego Koła PCK mgr Joanna Janus pragnie złożyć podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w akcję, szczególnie osobom przygotowującym kanapki, a w tym roku były to uczennice: Justyna Nowakowska (III TAK), Oriana Klucz (III TAK), Sylwia Witaszek (III TAK), Ewelina Banaś (III TAK), Karolina Urbanik (IV TB), Monika Przybyło (IV TAK), Kinga Włodarczyk (IV TAK), Karolina Mroczkowska (IV TAK), Iwona Wierciak (IV TAK), Karolina Dobrzyńska (IV TAK), Justyna Bieś (II TAK), Anna Wójcik (II TAK), Karolina Wawrzonek (I TB), Natalia Ryczek (I TB), Elżbieta Józefczyk (III TOR), Ula Gryszówka (III TOR), Klaudia Tarka (III TOR).

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top