Zorganizowana przez Samorząd Uczniowski akcja zbiórki pieniędzy na leczenie Oliwii Kudły przyniosła świetny rezultat. W naszej małej szkole wszyscy włączyli się w akcję: nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Zebrane pieniądze wpłacono w Banku w Oleśnie. Dziękujemy Paniom z Banku za pomoc w liczeniu datków oraz za włączenie się w zbiórkę. Teraz trzymamy kciuki, aby leczenie w Londynie się powiodło.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top