Dnia 7 listopada 2017 roku odbyło się spotkanie psychologa poradni psychologiczno – pedagogicznej p. mgr Anny Kijak z młodzieżą klas II TAK i II TB ZSP w Brniu nt. posiadania właściwej samooceny w kształtowaniu poczucia własnej wartości. Pogadanka ta stanowiła efekt ewaluacji ubiegłorocznej, będąc odpowiedzią na potrzebę rozmowy uczniów w tej tematyce.


Pani psycholog zwróciła uwagę na to, że zdrowa samoocena to stan, w którym znamy siebie dobrze i czujemy się świetnie we własnej skórze, wraz z wszystkimi wadami i zaletami, które mamy. Uczniowie poznali także zagrożenia wynikające
z posiadania niewłaściwej (zawyżonej bądź zaniżonej samooceny).
Pogadanka wpisuje się w działania szkoły jako Lidera Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, podejmowane w ramach Zintegrowanego Planu działań na rok szkolny 2017/2018.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top