10 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w akademii poświęconej 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowana przez pana Krzysztofa Kozaczkę uroczystość dała nam okazję do refleksji nad historią naszego państwa, a szczególnie jednym z najbardziej bohaterskich i mało znanych jej epizodów

– Obronie Wizny. Prezentacja multimedialna na temat ważniejszych bitew polskiego oręża oraz poemat Tadeusza Mocarskiego poświęcony bohaterskiej obronie reduty Wizna, dowodzonej przez kapitana Władysława Raginisa, stanowiły zasadniczą część akademii, wzbogaconą pieśniami patriotycznymi wykonanymi przez szkolny zespół muzyczny przygotowany przez pana Bogdana Kowala. Piękną recytacją poematu wykazały się uczennice klasy II TAK: Martyna Bednarz, Klaudia Patryjak, Sandra Skóra oraz Paulina Dymon, pięknie śpiewały uczennice klasy IV TAK: Kinga Włodarczyk, Karolina Mroczkowska, Monika Przybyło, którym pięknie akompaniował Eryk Fido.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top