W dniach od 17 do 19 listopada 2017r. uczniowie technikum architektury krajobrazu uczestniczyli w warsztatach weekendowych przeprowadzonych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu pn. „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"


13 uczniów technikum architektury krajobrazu z klasy II, III i IV miało okazję uczestniczyć w zajęciach organizowanych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w tzw. obszarze „Środowisko"
Zajęcia były prowadzone przez pracowników naukowych Uniwersytetu Rolniczego na wydziałach: ekonomiczno – rolniczym, mikrobiologii oraz wydziale leśnym: Panią dr Monikę Tabak, Panią dr hab. Agnieszkę Synowiec, Panią dr Beatę Grygierzec, Panią dr hab. Marię Chmiel, Pana dr Macieja Zadrożnego, Pana dr hab. Ryszarda Mazurka oraz dr hab. Krzysztofa Frączek.
Dzięki udziałowi w projekcie wszyscy mieli okazję skorzystać z nowoczesnych pracowni i laboratoriów uniwersyteckich, uczestniczyć w ciekawych zajęciach i ćwiczeniach laboratoryjnych czy zwiedzić utworzone w 2012 roku pierwsze w Polsce Muzeum Gleb na Wydziale Leśnym.
Bazą noclegową dla uczniów z ZSP w Brniu oraz ze szkół z Brzeska, Bochni i Starego Sącza, którzy również brali udział w warsztatach weekendowych, był trzygwiazdkowy hotel Fero Expres zlokalizowany na terenie Krakowa.
Na zajęcia poszczególne grupy były dowożone komfortowymi autobusami. Nie zabrakło również czegoś dla ciała. Śniadania i kolację w formie szwedzkiego stołu serwowano uczestnikom w hotelu a na smaczne obiady zaproszono wszystkich do restauracji Bazylia, która zlokalizowana była na ul. Stradomskiej niedaleko Wawelu.
Uczestnictwo uczniów w warsztatach było w całości sfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Zapraszamy już niedługo na kolejną edycję warsztatów weekendowych.

ZSP w Brniu

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top