Dnia 6 grudnia 2017 r. obchodziliśmy, jak corocznie w naszej szkole, Dzień Patrona Szkoły. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu gości, a wśród nich:
Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego - Pan Marek Kopia, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia

– Pani Mariola Smolorz, Wójt Gminy Olesno -Pan Witold Morawiec oraz Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Celina Rodak.
Głównym punktem obchodów tego święta była, uroczysta akademia poświęcona naszemu Patronowi – Władysławowi Stanisławowi Reymontowi. Program artystyczny z tej okazji przygotowali i przedstawili uczniowie klas II - IV Technikum wraz z opiekunami P. Joanną Gawlik i P. Bogdanem Kowalem.
W swoim wystąpieniu Pan Dyrektor Jarosław Boryczka przybliżył wszystkim zgromadzonym historię naszej szkoły oraz kierunki jej rozwoju na kolejne lata. Następnie słowa do młodzieży i zgromadzonych gości skierował Wicestarosta Pan Marek Kopia który w swoim ciekawym przemówieniu odniósł się do życia i twórczości Władysława Stanisława Reymonta.
Uczniowie naszej szkoły uświetnili uroczystość wykonaniem montażu filmowego poświęconego osobie Patrona Szkoły oraz przedstawili humorystyczno-folklorystyczną wersję "Chłopów" przy piosenkach i akompaniamencie szkolnego zespołu muzycznego.
Biorąc udział w tej uroczystości daliśmy tym samym wyraz uznania i szacunku dla naszego wieszcza oraz Noblisty Władysława Stanisława Reymonta.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top