Dnia 6 lutego 2018 roku pani mł. asp. Agata Bulwa wygłosiła dla rodziców ZSP w Brniu krótką pogadankę na temat substancji psychoaktywnych, w tym dopalaczy. Pani prelegent zwróciła uwagę na sygnały ostrzegawcze u dziecka sięgającego po narkotyki i inne substancje uzależniające. Ponadto policjantka zwróciła m. in. uwagę

na to, że hodowla, posiadanie, zażywanie narkotyków jest przestępstwem (uświadomiła rodzicom konsekwencje prawne z tytułu posiadania, zażywania narkotyków, zaś w przypadku dopalaczy – na skutki zdrowotne z racji niewiadomego, rzeczywistego składu tych produktów). Pogadanka miała charakter edukacyjno – profilaktyczny i stanowiła realizację planu działań Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa na rok szkolny 2017/2018.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top