W dniu 25 maja 2018 odbył się X Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Jury konkursu w składzie: Małgorzata Bułat, Agnieszka Ożóg-Ahmed i Bogusław Grzebieniowski, po przesłuchaniu 14 występów przygotowanych przez 21 uczestników podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród i wyróżnień:
I miejsce - Izabela Łapa z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, która przygotowała utwór Adele „When we were Young".


II miejsce (ex aequo) Karolina Kopyto z Gimnazjum w Oleśnie za utwór Whitney Houston „I have nothing" oraz Daria Pyrcz, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej która zaśpiewała „Move In the right direction" formacji Gossip
III miejsce zajęła Natalia Nędza ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, która wykonała znany utwór Bonnie Tyler pt. "Total eclipse of the heart".
Jury zdecydowało się także przyznać wyróżnienie dla Iwony Puła z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu za utwór „All I want" Kodaline.
Po raz trzeci organizatorzy konkursu zorganizowali plebiscyt na nagrodę publiczności, którą bezsprzecznie otrzymała Izabela Łapa.
Tegoroczna, dziesiąta już edycja naszego konkursu odbyła się dzięki życzliwości i hojności sponsorów. Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania na ręce:
Pani Salomei Kozioł – Prezes Banku Spółdzielczego w Dąbrowie Tarnowskiej,
Pana Grzegorza Niedbały – Prezesa Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
w Dąbrowie Tarnowskiej,
Pana Stanisława Nowaka - właściciela Zakładu Remontowo-Budowlanego,
Pani Renaty Stokłosa – właścicielki Studia Dekoracji,
Pani Małgorzaty Bułat – dyrektor Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu.
Pana Tomasza Marszałka – właściciela hurtowni artykułów papierniczych „Mastter".
Iwona Świerczek i Bogdan Kowal dziękują wszystkim uczniom, którzy współorganizowali to przedsięwzięcie, a w szczególności klasie III TAK, III TOR i III TB.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top