Koniec roku już za nami. Wakacje stały się upragnioną przez uczniów rzeczywistością! Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w piątek 22 czerwca 2018 r. Była jednocześnie okazją do pożegnania absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej, odprawionej w Kaplicy w Podborzu przez księdza Jacka Sarotę.

 

Tegoroczne motto uroczystości pożegnania absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej brzmiało: „Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem stoją ciemne chmury. Przed nami cały świat. Przed nam nadzieje, niepokoje, niepewność; mozolne szukanie drogi i prawdy na splątanych ścieżkach życia.... „Na uroczystym apelu Dyrektor Szkoły pan Jarosław Boryczka życzył absolwentom wspaniałej kariery zawodowej i pomyślności w życiu.
Zakończenie roku uświetnili swoją obecnością m.in. Pani Mariola Smolorz - Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia, oraz Pani Celina Rodak, przedstawicielka Rady Rodziców. Pani Smolorz w imieniu zarządu Powiatu Dąbrowskiego przekazała adresy okolicznościowe skierowane do nauczycieli i uczniów oraz wręczyła nagrody ufundowane przez Starostę Dąbrowskiego, Pana Tadeusza Kwiatkowskiego dla najlepszych uczniów. W tym roku nagrody te przypadły w udziale Martynie Bednarz, Karolinie Wawrzonek, Paulinie Dymon, Klaudii Wytrwał, Patrycji Pikul i Justynie Kogut.
Pan dyrektor wraz z wychowawcami i nauczycielami wręczyli świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Następnie Pan Jarosław Boryczka wręczył nagrodę Dyrektora Szkoły Pani Aleksandrze Toczek. Uczniowie podziękowali całemu gronu pedagogicznemu za czas poświęcony na edukację, zaangażowanie i wieloletnią opiekę. Było dużo wzruszeń i radości. A potem ... Wakacje!

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top