21 września 2018 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu odbyło się spotkanie przedstawicielek Stowarzyszenia Klub „Amazonka" (pani Maria Gajda, pani Irena Grodzińska, pani Teresa Mleczko) z młodzieżą klasy IV TAKTBTOR. Spotkanie miało na celu uświadomić uczniom sens badań profilaktycznych jak również prowadzenia zdrowego stylu życia

i zdrowego odżywiania jako czynników zapobiegających powstaniu choroby nowotworowej. „Amazonki" zwróciły uwagę na ryzyko zachorowania na raka piersi u osób obciążonych genetycznie. W trakcie spotkania uczniowie mieli możliwość wyszukania na fantomie piersi guzka imitują-cego nieprawidłowości w piersi.
Spotkanie zostało sfinansowane ze środków Powiatu Dąbrowskiego. Oprócz tego, wpisuje się ono w działania profilaktyczne, przeznaczone do realizacji w roku szkolnym 2018/2019 w ramach szkolnego programu wychowawczo – profilak-tycznego oraz Zintegrowanego Planu Działania Polityki Bezpieczeństwa.

REKRUTACJA 2021/2022

   

 

PREZENTACJA O SZKOLE

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top