Tak jak w zeszłym roku, z okazji Mikołajek, uczniowie z naszej Szkoły wybrali się z wizytą do Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej , na oddział dziecięcy. W tygodniu poprzedzającym 6 grudnia społeczność szkolna zorganizowała zbiórkę pluszaków, zabawek, bloków rysunkowych, kredek, gier, książek. W ten sposób

przygotowano prezenty dla małych pacjentów.

Przedstawiciele SU w towarzystwie Dyrektora Jarosława Boryczki i opiekuna Barbary Grzebieniowskiej przeszli przez korytarze Szpitala wzbudzając zainteresowanie przebywających tam ludzi, niektórzy gratulowali młodzieży pomysłu . „Mikołaj „ (P.Zych,) obdarowywał prezentami dzieci, które nie kryły radości z wizyty Świętego. Świta , która Mu towarzyszyła swoim humorem, radością rozbawiała małych i tych trochę większych pacjentów. Rodzice z kolei nie kryli zdziwienia tą wizytą, ale wyrażali swoje zadowolenie i podziw dla inicjatywy młodzieży. Niektórzy z uczniów musieli tłumaczyć dlaczego Mikołaj to chłopak, albo gdzie są renifery z zaprzęgu św. Mikołaja..

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top