W listopadzie odbył się organizowany prze Gazetę Krakowską i Dziennik Polski plebiscyt Nauczyciel na Medal. Biorą w nim udział zgłoszeni przez uczniów i rodziców najbardziej cenieni i lubiani nauczyciele. W tym roku do plebiscytu został zgłoszony nauczyciel naszej szkoły, pan Bogdan Kowal,

instruktor nauki jazdy, nauczyciel przedmiotów zawodowych i wychowawca. Zgłoszenie jest formą wyróżnienia najbardziej charyzmatycznych nauczycieli, a wysoka pozycja w plebiscycie świadczy o sympatii, autorytecie i szacunku, którymi cieszą się oni wśród licznych głosujących. Gratulujemy panu Kowalowi drugiego miejsca w plebiscycie i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będzie z właściwą sobie energią, poczuciem humoru i profesjonalizmem kształcił i wychowywał kolejne pokolenia młodzieży.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top