Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane!
21 grudnia 2018 r. starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z wicestarostą Krzysztofem Brykiem wręczyli stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendium i symboliczne czeki na kwotę 6 tys. zł odebrało 7 uczniów.

 

W tym roku wpłynęło 13 wniosków. Decyzją komisji stypendialnej przyznane zostały uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wysokości 6 tys. zł dla każdego ucznia. To nagroda za ich ciężką pracę, wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce – mówi starosta Lesław Wieczorek.

Decyzją komisji stypendialnej w roku szkolnym 2018/2019 stypendia w wysokości 6 tyś. zł otrzymali: Patrycja Kruk, Damian Gądek, Natalia Łabuz, Izabela Tyrcha i Natalia Zych (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Martyna Bednarz i Patrycja Pikul (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu).

Stypendium zostało przyznane w ramach projektu, pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020
Gratulacje dla Martyny i Patrycji.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top