9 lutego 2019 roku w przepięknych wnętrzach dworku Konopków bawili się na balu studniówkowym maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.
Na bal wraz z uczniami przybyli ich rodzice: państwo Tomasz i Małgorzata Świątkowie, pani Agnieszka Kiwior, pani Halina Kaczówka, pani Jadwiga Zych, państwo Agnieszka i Stanisław Łuckowie, pani Aniela Kinel.


Na zaproszenie maturzystów odpowiedzieli : wójt Gminy Olesno, pan Witold Morawiec wraz z małżonką Renatą, dyrektor Centrum Polonii w Brniu pani Małgorzata Bułat wraz z mężem Robertem.
Licznie na balu stawili się nauczyciele szkoły wraz z osobami towarzyszącymi.
W słowach skierowanych do dyrekcji szkoły i pedagogów uczniowie podziękowali im za opiekę , wieloletni trud kształcenia i wychowania. Szczególne podziękowania zostały przekazane pani mgr Annie Mazur – Pływacz, wychowawczyni klasy.
W swoim wystąpieniu dyrektor Jarosław Boryczka pogratulował uczniom profesjonalnego przygotowania imprezy, życzył wszystkim maturzystom połamania piór na egzaminie maturalnym oraz wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień. Następnie dyrektor odczytał okolicznościowy adres od samorządu powiatowego: Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Marty Chrabąszcz, w którym życzyli maturzystom udanej zabawy, jak najlepszych wyników na maturze i sukcesów w dalszym życiu.
Po długo oczekiwanych słowach „ Poloneza czas zacząć" maturzyści wraz z dyrektorem szkoły zatańczyli tradycyjnego poloneza. Rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top