W Walentynki, w naszej szkole panowała miła atmosfera. Każdy się uśmiechał, słychać było miłe słowa. W tym dniu nauczyciele nie pytali, nie robili sprawdzianów lub klasówek. A w południe odbyło się spotkanie wszystkich uczniów oraz nauczycieli na korytarzu pierwszego piętra .

A wszystko to działo się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top