Korzystając z ostatnich tygodni zimy, młodzież z naszej Szkoły postanowiła piątkowe przedpołudnie 22 lutego spędzić na łyżwach na Dębickim lodowisku. Dla jednych był to czas sprawdzenia swoich umiejętności, inni natomiast na łyżwach stawiali pierwsze kroki.

Wyjazd należał do bardzo udanych, a przekonać możecie się o tym zaglądając do galerii. Po zimowych szaleństwach możemy już wyczekiwać wiosny... i z pewnością kolejnych atrakcyjnych wycieczek.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top