W dniu 25 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Oleśnie zorganizowana została akcja " Dzień Dawcy Szpiku". W tą piękną akcję zaangażowali się również nasi uczniowie. Reprezentacja szkoły w składzie: Żelazny Karol, Minorczyk Karol, Szwajkosz Maciej, Rodak Bartosz, Sojka Adrian, Kaczówka Dawid i Woźniak Klaudiusz

rozegrała mecze piłki siatkowej z drużynami : drużyna juniorów młodszych Termalica Bruk - Bet Nieciecza, zespół Lektorów z Olesna, strażaków, rodziców uczniów, zespół Szkoły Podstawowej w Oleśnie. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Nasi uczniowie nie dali szans przeciwnikom, wygrywając wszystkie mecze.
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i gorące podziękowania za włączenie się w tak wartościową akcję.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top