Martyna Bednarz uczennica klasy trzeciej Technikum Architektury zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Architektura Krajobrazu. Olimpiada odbędzie się w dniach 12.04 - 13.04. 2019 r. w Zespole Szkół w Piotrkowicach Małych. Opiekunem uczennicy jest mgr inż. Katarzyna Matusik - Kapuściak.
Martynie życzymy sukcesów i trzymamy kciuki.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top