18 marca 2019r. uczniowie klas ITB/Tak oraz II TB wzięli udział w spotkaniu w DDK z Tadeuszem Płużańskim, historykiem i autorem książek. Seminarium odbyło się pod patronatem Wiesława Krajewskiego (posła na Sejm), dotyczyło historii żołnierzy

wyklętych, w szczególności losów majora Pileckiego. Uczniowie wysłuchali w skupieniu wykładu. Była to dla nich niezapomniana lekcja historii Polski.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top