Od roku szkolnego 2017/18 w naszej szkole realizowany jest projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" dofinansowany z Funduszy Europejskich. Projekt realizowany jest w dwóch obszarach tematycznych: budownictwo i środowisko.


W ramach projektu organizowane są: zajęcia on-line z wykorzystaniem sprzętu służącego do komunikacji poprzez sieć internetową oraz letnie i weekendowe warsztaty naukowe.
W zajęciach on–line prowadzonych przez pracowników naukowych Politechniki Krakowskiej w obszarze budownictwo oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w obszarze środowisko, uczestniczą uczniowie z klas trzecich Technikum Budowlanego oraz Technikum Architektury Krajobrazu. Co dwutygodniowe spotkania na wykładach prowadzonych zdalnie mają na celu m. innymi rozwijanie zainteresowań nauczanym zawodem, uzyskanie dodatkowej wiedzy z przedmiotów zawodowych oraz zwiększenie świadomości wyborem dalszych kierunków kształcenia.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top