×

Warning

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Error loading component: com_languages, Component not found

Error loading component: com_languages, Component not found

Error loading component: com_languages, Component not found

Od roku szkolnego 2017/18 w naszej szkole realizowany jest projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" dofinansowany z Funduszy Europejskich. Projekt realizowany jest w dwóch obszarach tematycznych: budownictwo i środowisko.


W ramach projektu organizowane są: zajęcia on-line z wykorzystaniem sprzętu służącego do komunikacji poprzez sieć internetową oraz letnie i weekendowe warsztaty naukowe.
W zajęciach on–line prowadzonych przez pracowników naukowych Politechniki Krakowskiej w obszarze budownictwo oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w obszarze środowisko, uczestniczą uczniowie z klas trzecich Technikum Budowlanego oraz Technikum Architektury Krajobrazu. Co dwutygodniowe spotkania na wykładach prowadzonych zdalnie mają na celu m. innymi rozwijanie zainteresowań nauczanym zawodem, uzyskanie dodatkowej wiedzy z przedmiotów zawodowych oraz zwiększenie świadomości wyborem dalszych kierunków kształcenia.

GRAFIKA LOSOWA

konkursang8.jpg

GOŚCIMY

We have 137 guests and no members online

Go to top