Dnia 27 marca 2019 roku odbyła się w szkole akcja honorowego oddawania krwi wśród młodzieży pełnoletniej. Akcję w szkole przeprowadziły panie pielęgniarki z oddziału terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Łącznie krew oddało 20 osób, w ilości 9000 ml.

Wśród oddających krew, poza młodzieżą klas: III TAK (Justyna Kogut, Anna Wójcik, Klaudia Patryjak, Klaudia Wytrwał), III TB (Adrian Sojka, Filip Pater, Hubert Motyka, Sławek Siwicki, Bartek Kośmider, Paweł Wąż, Łukasz Rój), II TB (Przemek Małek) oraz IV TAKTB (Justyna Noga, Paweł Kiwior, Przemek Zych, Sławek Łucek, Justyna Nowakowska, Dawid Kinel), znalazło się dwie osoby spoza szkoły, w tym jeden absolwent.
Wszystkim, którzy oddali krew oraz tym, którzy chcieli ją oddać , ale z różnych przyczyn nie mogli tego uczynić serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na akcję krwiodawstwa w przyszłym roku szkolnym!
Akcję zorganizowało Szkolne Koło PCK. Działanie to wpisuje się również
w Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa jako promowanie świadomych postaw altruistycznych, służących zapobieganiu zachowaniom ryzykownym. Akcja stanowi część Programu Profilaktyczno – Wychowawczego szkoły jak również Planu Działań Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w roku szkolnym 2018/2019.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top