W dniu 29 kwietnia 2019r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbył się XXIII Powiatowy Turniej Motoryzacyjny. Jak co roku młodzież reprezentująca naszą szkołę stanęła do rywalizacji. Drużyna w składzie: Bartosz Rodak, Filip Pater i Przemysław Bartoń pod opieką Bogdana Kowala

zajęła II miejsce. Najlepszą znajomością przepisów ruchu drogowego wykazał się Przemysław Bartoń. Celem turnieju jest propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top