W dniu 30 kwietnia 2019r. społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu wzięła udział w apelu zorganizowanym z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie zostało przygotowane przez uczniów klasy I Technikum Budowlanego i Technikum Architektury Krajobrazu pod opieką Iwony Świerczek i Bogdana Kowala.W dniu 3 Maja delegacja szkoły weźmie udział w uroczystej mszy i apelu w Dąbrowie Tarnowskiej.

REKRUTACJA 2021/2022
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top