Uczniowie klasy I TB odbyli wycieczkę dydaktyczną do zakładu Izodom 2000 Polska w Zduńskiej Woli, której celem było wprowadzenie uczniów w innowacyjne, nowoczesne technologie budowlane. Wyjazd został zorganizowany ze środków unijnych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych".

Izodom 2000 Polska jest to firma, a także nazwa systemu budowy domów pasywnych i energooszczędnych, wykonywanych z kształtek styropianowych, które po połączeniu ze sobą wypełniane są betonem i stanowią szalunek tracony. Uczniowie wraz z nauczycielami p. Agatą Dziedzic – Stolińską i p. Alicją Krakowską uczestniczyli w szkoleniu „Zasady budowy domów wysoce energooszczędnych w technologii Izodom", które prowadziła pani mgr inż. Marta Guć. Następnie zwiedzili halę produkcyjną elementów styropianowych, hale magazynowe oraz halę składową „klocków" gdzie mogli samodzielnie wykonywać łączenie elementów do wnoszenia budynków. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie ukończenia szkolenia, a szkoła materiały dydaktyczne.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top