24.05.2019 r. odbył się XIX Piknik Geograficzny zorganizowany m.in. przez Zespół Szkół Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Uczestniczyła w nim dwuosobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły: Karolina Wawrzonek i Przemysław Bartoń.
Uczniowie brali udział w turnieju geograficzno-topograficznym, składającym się z dwóch części:
I część polegała na rozwiązywaniu testów geograficznych
II część to sprawdzenie znajomości Tarnowa.


Mimo dużego stopnia trudności uczniowie poradzili sobie z testem. Zlokalizowali również 24 punkty kontrolne w centrum Tarnowa, mimo że zadania nie ułatwiała deszczowa aura. Przydałaby się również lepsza znajomość topografii Tarnowa.
Na zakończenie uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w spotkaniu z gościem XIX Pikniku Geograficznego, dziennikarzem i prezenterem pogody, autorem wielu książek, Tomaszem Zubilewiczem.
Karolinie i Przemkowi podobała się taka forma „lekcji geografii" i wyrazili chęć uczestnictwa w następnej edycji Pikniku Geograficznego.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top