W dniu 15 kwietnia 2019 roku uczniowie klasy II technikum budownictwa uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do firmy Sękpol - Vivento w Gręboszowie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pracę specjalistycznych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Odwiedzili również teren budowy nowej hali produkcyjnej, do której ma się niedługo przenieść produkcja drzwi.

 

Przedsiębiorstwo „SĘKPOL" powstało w 1991 roku. Jego początek sięga jednak 1984 roku, kiedy to właściciel firmy Pan Jan Kowal stawiał pierwsze kroki w branży budowlanej, specjalizując się w produkcji listew boazeryjnych.
Rozpoczynając swoją działalność firma stała się producentem stolarki budowlanej. Twarde i rzetelne podstawy branży rzemieślniczej pomagały jej się rozwijać.
Firma poszukuje pracowników na linie produkcyjne produkujące drzwi i ościeżnice. Proces produkcyjny jest zautomatyzowany. Obecnie firma zatrudnia około 200 pracowników. Jest jednym z większych przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie.

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top