Młodzież klas II i III naszej szkoły, wraz z uczniami z XVI LO w Tarnowie gościła w Instytucie Goethego w Krakowie. Celem wycieczki była wystawa dydaktyczna pt. "Ankommen" (przybycie) dotycząca problemu uchodźców na świecie.

Otwarciu wystawy towarzyszyło spotkanie literackie z Firasem Alshaterem - syryjskim reżyserem i słynnym YouTuberem, który otrzymał w 2013 r. azyl w Niemczech. Firas przedstawił swoją nową książkę i opowiedział nam z własnej perspektywy o Niemczech i Niemcach.
Zostaliśmy bardzo serdecznie i miło przyjęci w murach Instytutu. Uczniowie w ciekawy sposób - poprzez zabawę i quiz, skanując QR cody i rozwiązując zadania, zapoznali się z tematyką uchodźstwa na świecie.
Serdecznie dziękujemy Pani mgr Agnieszce Juśko z Małego Centrum Instytutu Goethego w Tarnowie za zaproszenie i zorganizowanie spotkania.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top