Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęliśmy udziałem w Mszy św. odprawionej przez księdza katechetę Jacka Sarotę. Po nabożeństwie spotkaliśmy się w szkole, w sali gimnastycznej. Pan dyrektor Jarosław Boryczka zabrał głos. Przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. W swoim wystąpieniu przypomniał najważniejsze wydarzenia z całego roku szkolnego, podziękował za współpracę. Następnie oddał głos Pani Annie Mikos, Sekretarz Powiatu,

która w imieniu swoim i Starosty Powiatu podziękowała nauczycielom i uczniom za całoroczną pracę oraz wręczyła nagrody przyznane przez Starostę dla uczennic ,które osiągnęły wyniki powyżej 5,0: Karolinie Wawrzonek klasa II TB, Martynie Bednarz klasa III TAK, Patrycji Pikul klasa III TAK. Potem Dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz listy gratulacyjne dla rodziców: Michałowi Kozaczce klasa I BSz I stopnia, Natalii Ryczek klasa II TB, Karolinie Wawrzonek klasa II TB, Martynie Bednarz kasa III TAK, Patrycji Pikul klasa III TAK, Klaudii Wytrwał klasa III TAK, Joannie Janiszewskiej klasa III TAK. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Po tej części uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

A potem W A K A C J E........

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2020/2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top