Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu dysponuje wolnymi miejscami w klasie I branżowej szkoły I stopnia i w technikum w zawodach: technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik reklamy. Wszystkie osoby, które są zainteresowane nauką w naszej szkole, prosimy o złożenie koniecznych dokumentów w celu rekrutacji w postępowaniu uzupełniającym w dniach 28 czerwca do 8 lipca 2019 roku .

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top