"Zapomnij o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie" R.Anthony

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmi pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci wrócili do murów naszej szkoły. Drugiego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie, wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020 r. Pan dyrektor Jarosław Boryczka powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz Grono Pedagogiczne.

Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Przedstawił wychowawców klas pierwszych: Marcin Kapuściak (klasa I TB po gimnazjum), Anna Mazur Pływacz (klasa I BSz po gimnazjum), Katarzyna Matusik Kapuściak (klasa I TB/TAK po 8 klasie). Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Podobne życzenia skierował do młodzieży i Grona Pedagogicznego Starosta Powiatu Lesław Wieczorek w okolicznościowym adresie odczytanym przez Sekretarz Powiatu panią Annę Mikos. W trakcie uroczystości wspominaliśmy rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz bohaterów, którzy stanęli w obronie ojczyzny. A po akademii wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

ZACZYNAMY !!!

PREZENTACJA O SZKOLE

REKRUTACJA 2019/2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

BEZ CENZURY

 

bbc

ZSP BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top