18 września w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja „Sprzątanie Świata". Hasło 26 edycji brzmi „Nie śmiecimy- sprzątamy- zmieniamy". Uczniowie klasy I BSz i IV TB wraz z opiekunkami p. Joanną Gawlik i p. Anną Mazur- Pływacz, wyposażeni w rękawiczki i kolorowe worki wyruszyli na „śmieciobranie". Posprzątali teren wokół szkoły, pobocza drogi dojazdowej wzdłuż ogrodzenia, parkingi i teren boiska szkolnego.

 

Śmieci posegregowali i stwierdzili, że jest ich jakby...mniej! co dało im wiele satysfakcji oraz przeświadczenie, że tego typu akcje, mimo że mają charakter symboliczny, mają sens. Pozwalają zmotywować do działań proekologicznych na co dzień. W przyszłym roku również weźmiemy udział w akcji Sprzątanie Świata, być może zaangażujemy w nią społeczność całej szkoły!

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top