W środę,18 września 2019 roku, w naszej Szkole odbyły się wybory do SU. W głosowaniu wzięło udział 130 osób. Nauczyciele i uczniowie wybrali spośród sześciu kandydatów przewodniczącą Samorządu : Karolinę Wawrzonek z klasy III TB, zastępcę przewodniczącej : Bartosza Grabkę z klasy II TB, skarbnika Martynę Wąsowicz z klasy II TAK. Pozostali członkowie SU:

Kamil Strycharz I BSz, Jakub Krupa IBSz, Krystian Wawrzonek I TBp, Kacper Miroszka I TBp, Rita Patryjak ITAKp, Paulina Niemiec ITAKp, Bartosz Kogut ITBg, Damian Wątroba ITBg, Anna Polek II BSz, Agnieszka Hawełka II BSz, Łukasz Bobro II TB, Karol Lelek IITB, Julia Baliga II TAK, Natalia Ryczek III TB, Eryk Grabka IV TB , Przemysław Bartoń IVTB< Anna Wójcik IVTAK, Justyna Bieś IVTAK.

REKRUTACJA 2020/2021
 

PREZENTACJA O SZKOLE


Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

BEZ CENZURY

 

bbc

ZS BREŃ PROMO

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na 20 kwietnia 2016

LIDER PROJEKTU Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2017

 

 

PROJEKTY

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji w Brniu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

SZLACHETNA PACZKA

 

 

STUDNIÓWKA 2012

WARTO ZAGLĄDNĄĆ

_

 

 

Go to top